Redline MotoBlog

Informacje, publicystyka z motoryzacyjnego świata. Bez zbędnych konwenansów.

piątek, 28 listopada 2014

Kup samochód, narty gratis!


Poza Mitsubishi nikt inny przy zakupie samochodu nie oferował w wyposażeniu pary nart. W tym roku ta dość nietypowa oferta, obejmuje już nie jeden, a dwa modele spod trzech diamentów.


Jeśli planujesz tegoroczną zimę spędzić w głównej mierze na stokach narciarskich, to Mitsubishi ma dla Ciebie dwie propozycje. Razem z marką Fisher, japoński producent przygotował specjalną edycję samochodów Outlander i ASX Fisher Edition, które wyróżniają się – uwaga – dywanikami z logo Fishera oraz oznaczeniem na klapie bagażnika.


Ponadto ASX Fisher Edition został wyposażony w bagażnik dachowy z boksem Thule oraz srebrne ramki nawiewu, zaś opcja dodatkowa obejmuje tapicerkę ze skóry i alcantary, także oznaczoną logiem austriackiego producenta sprzętu narciarskiego. Największą ciekawostką jest jednak fakt, że mimo tego, iż ASX i Outlander Fisher Edition są specjalnymi edycjami, to w przypadku mniejszego z SUV-ów, dosłownie każdy ASX może zostać doposażony do poziomu „narciarskiej” wersji.

Outlander Fisher Edition nie ma w wyposażeniu bagażnika dachowego z boksem dachowym, za to na liście specyfikacji znajdziecie skórzano-materiałową tapicerkę, która w ASX-ie jest dostępna za dopłatą. Co więcej, przy zakupie zarówno mniejszego z SUV-ów, jak i Outlandera, nabywca otrzyma parę nart Fisher Worldcup SC Pro z wiązaniami RC4 Z12.


Wszystko to kosztuje co najmniej 105,5 tysiąca złotych. Taka kwota pozwoli na zakup modelu ASX Fisher Edition z benzynowym silnikiem 1.8 4WD i wersji wyposażeniowej Invite Fisher. Bogatsze odmiany Intense Fisher i Intense Plus Fisher kosztują odpowiednio 111 i 116 tysięcy złotych. Outlander Fisher Edition występuje w jednej wersji wyposażeniowej, za to w prawie każdej odmianie silnikowej (poza hybrydową). Najtańszym wariantem jest wersja benzynowa 2.0 4WD (150 KM) i kosztuje blisko 125 tysięcy złotych. Odmiana z wysokoprężnym silnikiem o tej samej mocy to wydatek już 138 890 zł (z manualną skrzynią), bądź 145 890 zł za wersję z przekładnią automatyczną.Fot. Marcin Koński


Organizatorzy:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz